Obec Rudník
Oficiální stránky obce Rudník

Memorandum o partnerství a spolupráci

Memorandum o partnerství a spolupráci

V sobotu 22.6. jsme v kostele sv. Václava přivítali zástupce obce Świerzawa, kteří přijeli na dvou denní návštěvu naší obce. Přivítaní proběhlo v kostele sv. Václava, kde proběhla mše a následně obě obce podepsali Memorandum o partnerství a spolupráci.

V sobotu 22.6. jsme v kostele sv. Václava přivítali zástupce obce Świerzawa, kteří přijeli na dvou denní návštěvu naší obce. Přivítaní proběhlo v kostele sv. Václava, kde proběhla mše a následně obě obce podepsali Memorandum o partnerství a spolupráci.

Za obec Rudník memorandum podepsal starosta Pavel Steklý a za obec Świerzawa starosta Pawel Kisowski.

Těšíme se na budoucí roky vzájemné spolupráce a věříme, že bude prospěšná pro obě obce. Spolupráci chceme prohlubovat v oblasti čerpání dotací, řízení a rozvoje obcí, kultury, sportu a v neposlední řadě také mezi hasičskými jednotkami.

 

Datum vložení: 26. 6. 2024 13:43
Datum poslední aktualizace: 26. 6. 2024 14:06
Autor: Správce Webu

Plán rozvoje obce (PRO)

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání

Odkazy


 ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Hladinoměry na tocích v obci

Povodňový plán

Firmy v obcioficiální turistické stránky Krkonoš

Svazek obcí Horní Labe

Mas Krkonoše

 

Návštěvnost

Návštěvnost:

Počítadlo přístupů

Fotogalerie

Náhodná fotogalerie

Rudnický Masopust 2

Kde nás najdete